Despicable Me 2

Çılgın Hırsız 2

Çılgın Hırsız 2 izle. Despicable Me 2 izle. Eski süper kötü Gru, suç dolu geçmişini bir kenara bırakır ve evlatlık edindiği kızları Margo, Edith ve Agnes ile birlikte sakin bir hayata adım atar. Gru, kurduğu işiyle ve ailesiyle vaktini geçirirken, bazı gizemli olaylar yaşanmaya başlar. Anti-Villain League isimli son derece gizli bir örgüt, Gru'yu tehlikeli bir olayı araştırması için göreve çağırır ve ona bu görevde Minyonlar'ın yanısıra bu organizasyonun en iyi ajanı olan Lucy de yardım edecektir.

Gru artık iyi adamlarla anlaşma imzalamış ve dünyanın kurtuluşu için mücadele eden birine dönüşmüştür. Lucy ile birlikte kötücül bir süper kötünün peşine düştükleri bu avda, çeşitli suçlularla da mücadele etmek zorunda kalacaklardır. 2010 yılında gösterime girdikten sonra 7'den 70'e tüm sinemaseverleri sinema salonlarına çeken animasyon Çılgın Hırsız'ın devamı olan film yine bol kahkaha vaat ediyor. Yönetmen koltuğunda Pierre Coffin ve Chris Renaud'un oturduğu yapımın orijinal seslendirme kadrosunda dikkat çeken isimler ise Jason Segel ve Steve Carell.

En sevdiğiniz sevimli ve sarı yaratıklar geri döndü! Despicable Me'nin asık suratlı kötüsü Gru, artık bir iyilik meleği olmuştur. Gru, marmelat ve reçel işine girmiştir. Fakat çok da başarılı olamaz. Evlatlık üç kızı Margo, Edith ve Agnes ile sakin ve huzurlu bir aile hayatı yaşamaya bile başlamıştır. Fakat, gizemli olaylar ve dünyaya kurtarma işi bu sakin hayatı hızlandırmak üzeredir.

Anti-Villain League isimli oldukça gizli bir örgüt Gru'yu kötüleri durdurması ve dünyayı kurtarması için göreve çağırır. Gru'ya küçük ve sevimli yaratıklar Minyonlar bu görevde yardımcı olacaktır. Ayrıca AVL gizli ajanı Lucy'de Gru'nun en büyük yardımcısı olacaktır. Üç kızının gözü önünde kötülerle mücadele edip kahraman bir baba olmak isteyen Gru'nun minyonlarla macerası oldukça keyifli. 

Filmde Gru ve üç evlatlık kızı Margo, Edith ve Agnes ile aile temasına oldukça ilginç ve keyifli bir yerden yaklaşılıyor. Margo'nun aşık olmasıyla Gru, babalık hakkında hiç bilmediği gerçekleri fark ediyor. Gizli ajan Lucy ile aralarında gelişen ilişkiye anlam vermekte zorlanıyor. 

Pharrel Williams'ın harika müzikleriyle seyirciye yüksek bir izleme kalitesi sunan film mizahi öğeleri hiç elden bırakmıyor. Minyonlara ayrılan sahnelerle özlediğimiz sarı yaratıklar ile hasret gideriyoruz.  2013 Golden Globa, Bafta ve Oscar'da En İyi Uzun Metraj animasyon kategorisinde aday gösterilen film oldukça çok konuşuldu. 

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2013
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 15089
Ortalama 98 dk. Kategori Aile, Animasyon, Bilim Kurgu, Komedi, Macera, Suç
AVRUPA'NIN EN BÜYÜK 5
BAHİS SİTESİ AÇIKLANDI!
% 30 300₺
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar
% 30 1000₺ Çevrimsiz
Yatırım Bonusu
Detaylar
% 30 1000₺ Çevrimsiz
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar
% 30 250₺
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Despicable Me 2 filmi hakkında ne dediler?

Despicable Me 2 yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
melbet giriş  melbet  bedava bonus  kaçak iddaa  melbet türkiye  betwinner  betwinner giriş
% 30 1000₺ Çevrimsiz
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar