Mommy

Ana

Mommy izle - Ana izle 2014 Türkçe Dublaj Altyazılı. Rahatsız oğlu için çalışan bir anne, her ikisi için de doğru olan kararı vermek zorundadır.

Bir anne ile oğul ilişkisini konu alan Mommy dram kategorisinde bir filmdir. 15 yaşındaki Steve'in hiperaktivite ve dikkat bozukluğu problemleri yaşamaktır. Annesi  Diane Després üç yıl önce eşini kaybetmiş 48 yaşında dul bir kadındır. Bir gazetede köşe yazarlığı yapmaktadır. Geçimini ve oğlunun bakım masraflarını böyle karşılamaktadır. Steve'in problemlerinden dolayı bir rehabilitasyon merkezinde yatmaktadır. Ancak Steve rehabilitasyon merkezinde yaptıklarından dolayı hayatının dönüm noktasına gelmiştir.

Rehabilitasyon merkezinde yangın çıkarmış, bir hastanın hayatını tehlikeye sokmuştur.  Diane bir karar vermelidir. Oğlu ya onun ile birlikte kalacak ya da ıslahevine gönderilecektir. Steve, annesine hem madden hem de manen pek çok sıkıntı yaşatmaktadır. Diane oğlunu ıslah evine mi gönderecek yoksa yanına mı alacaktır buna karar vermesi gerekmektedir. Oğlunu çok seven Diane oğlunu yanına almaya karar vermesi ile sıcak bir anne oğul hikayesi izleyeceksiniz.

Filmin diğer karakteri Kyla çok sessiz ve gizemli bir karakterdir. Aslında Kyla çok sıcakkanlı ve yardımsever bir kadındır. Diane'nin komşusu olan Kyla evli ve çocukları ile bir hayat sürmektedir. Diane ile daha önce hiç konuşmayan Kyla, Steve'in eve gelmesi ile bu üç kişininde hayatı da değişecektir. Kyla ve Steve  arasında ilginç bir bağ oluşacaktır. Steve bu bağdan nasıl etkilenecektir? Anne ve oğulun zaman zaman gerilimin yükseldiği sahneler ile Mommy ile çok farklı bir aile ve dostluk ilişkisini izleyeceksiniz.

  • Ülke Kanada
  • Yapım Yılı 2014
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 15474
Ortalama 127 dk. Kategori Dram
AVRUPA'NIN EN BÜYÜK 5
BAHİS SİTESİ AÇIKLANDI!
% 30 300₺
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar
% 30 1000₺ Çevrimsiz
Yatırım Bonusu
Detaylar
% 30 1000₺ Çevrimsiz
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar
% 30 250₺
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Mommy filmi hakkında ne dediler?

Mommy yorumları (2)

  • Melia

    Çok durağan ilerleyen bir şekilde devam etmektedir ve bu yüzden sıkıcı.

  • Melia

    Çok durağan ilerleyen bir şekilde devam etmektedir ve bu yüzden sıkıcı.

yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
melbet giriş  melbet  bedava bonus  kaçak iddaa  melbet türkiye  betwinner  betwinner giriş
% 30 1000₺ Çevrimsiz
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar