Poker Night

Poker Gecesi

Poker Gecesi izle - Poker Night izle 2014 Türkçe. Poker masasında kaçırılan bir dedektif, kaçırıldığı yerden kaçmaya çalışmaktadır. Poker Night, 20 Kasım 2014'te Kuveyt'te vizyona girmiş bir Greg Francis filmidir. İngiltere'de The Joker ismi ile gösterime girmiştir. Francis'in tuhaf filmleri arasında kendine yer bulmuştur. Polisiye, suç ve aksiyon türünde izleyicilere sunulmuş bir yapımdır. Senaryosunu da Francis'in üstlendiği Poker Night filminin başrol oyuncuları Beau Mirchoff ve Ron Perlman son zamanlarda imza attığı başarılı projeler sayesinde adlarından sıkça söz ettirmektedirler. 

Stan Jeter dedektifliğe henüz yeni terfi etmiş bir polistir. Jeter, geleneksel hale gelmiş bir ritüel olan Poker Gecesine katılacaktır. Bu Poker Gecesinde en iyi dedektiflerden oluşan bir oyun oynanacaktır. Poker masasındaki tüm emekli dedektifler eskiden yaşamış oldukları olayları ilgi çekici şekilde anlatmaya başlarlar. Bu poker masasının bir kuralıdır. Anlatılan hikayelerin gizli olması şartı vardır ve bu gerçekler ilk kez bu poker masasında ele alınacaktır.

Poker Night filminin ana karakterimiz çiçeği burnunda dedektif Jeter, poker masasından kalktığında, psikopat bir adam tarafından alıkonularak bir bodruma hapsediliyor. Bu bodrum kimsenin bilmediği çok ıssız bir bölgededir. Burada yalnız değildir çünkü kendisi ile hapsedilmiş olan bir kız daha vardır. Buradan kurtulabilmek için Jeter'ın tek çaresi vardır. Poker masasında dinlediği hikayelerden yola çıkarak kendini kimin kaçırdığını bilmeli ve nasıl kurtulacağının yolunu bulmalıdır. Francis'in bu sürükleyici filmi sinema severler tarafından büyük ilgi ile karşılanmıştır. Bakalım ana karakterimiz Jeter bu bodrumdan kurtulabilecek mi?

  • Ülke ABD, Kanada
  • Yapım Yılı 2014
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 6191
Ortalama 104 dk. Kategori Aksiyon, Gerilim, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Poker Night filmi hakkında ne dediler?

Poker Night yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
melbet giriş  melbet  bedava bonus  kaçak iddaa  melbet  betwinner  betwinner giriş