Redirected

Acemi Soyguncular

Redirected izle - Acemi Soyguncular izle 2014 Türkçe Dublaj. Acemi Soyguncular olarak çevrilen film dört arkadaşın eve dönüş hikayesini konu almaktadır.

. John, Ben, Tim ve Michael  dört iyi arkadaştır ve hatta çok iyi dostlardır. Yanlışlık ile bir Doğu Avrupa ülkesinde kalmışlardır ve evlerine geri dönemiyorlar. Dört arkadaş evlerine gidebilmek için çözüm  yolları aramaya başlarlar. Ancak bir çözüm bulamamışlardır. Eve dönebilmelerinin tek çare bir banka soymaktır. Ancak dört arkadaş daha önce böyle bir şey yapmamışlardır. Banka soymaya karar vermeleri ile eğlenceli bir macera da başlamış olmaktadır. Filmin adı gibi hepsi acemi soygunculardır. Evlerine kara yolu ile dönmeye karar vermeleri ile de olaylar başka bir hal alır. Eve dönüş yolunda karşılaşmadıkları bela kalmayacaktır.

Yol boyunca hayat kadınları , kaçakçılık yapan kişiler, görevini kötüye kullanan polisler. hırsızlar, tetikçiler ve hasta fanteziler ile mücadele etmeleri gerekecektir. Bu tür sorunlar ile uğraşırken bir yandan da yaşadıkları kültür şokunun etkileri ile de mücadele vermektedirler.  Dört arkadaş olan John, Ben, Tim ve Michael için dostluklarını yeniden tanıyacaklar ve dostlukları daha da güçlenecektir. Bu sorunlarından altından kalkabilecekler mi? John, Ben, Tim ve Michael evlerine dönmeyi başarabilecekler mi?

Redirected komedi, gerilim, aksiyon ve macera kategorilerinden birer parça bulunduran  filmdir. Dört arkadaşın yaşadıkları maceralarda zaman zaman aksiyon ve gerilim olsa da eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir yapıttır. Perdeye eğlenceli ve keyifli bir soygun hikayesi yansıtılmaktadır.

  • Ülke İngiltere, İspanya
  • Yapım Yılı 2014
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 4781
Ortalama 99 dk. Kategori Aksiyon, Dram, Gerilim
AVRUPA'NIN EN BÜYÜK 5
BAHİS SİTESİ AÇIKLANDI!
% 30 300₺
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar
% 30 1000₺ Çevrimsiz
Yatırım Bonusu
Detaylar
% 30 1000₺ Çevrimsiz
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar
% 30 250₺
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Redirected filmi hakkında ne dediler?

Redirected yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
melbet giriş  melbet  bedava bonus  kaçak iddaa  melbet türkiye  betwinner  betwinner giriş
% 30 1000₺ Çevrimsiz
İlk Yatırım Bonusu
Detaylar