Snowpiercer izle Türkçe altyazı 2020. Durmaksızın ilerleyen bir trenin insanlarla dolu vagonları ve buzlarla kaplı dünyayı konu edinen Netflix dizisi.

Snowpiercer, Dünyanın tamamının buzlarla kaplanmasını konu edinen bir Netflix yapımı dizi. Buzlarla kaplı bir dünyada hayatta kalan insanlar sürekli hareket halinde olan bir trende yaşamakta olup, bu trende farklı kesimlerden insanların olması ayrımcılıklara, ölümlere neden olmaktadır.

Trenin en arka kısmına kuyruk adı veriliyor. Kuyrukta yaşayan insanlar trenin gettosu gibi. Trene biletsiz binen kişiler. Trende toplam 1001 vagon bulunmakta. Bu vagonlar sınıf sınıf ayrılmış durumda. Snowpiercer içinde en iyi durumda olan 1. sınıfta kalanlar. Bu kişiler trenin yapımı için para vermiş insanlar. 2. sınıftakiler elitlerin bir altı olan ama gene çok iyi yaşama koşullarında olan insanlar. 3. sınıftakiler trenin işçi kesimi. Trenin çalışmasını sağlayan ve en kalablık kesimi oluşturanlar bu grupta yer alıyor. Trende kuyruktakiler kendilerine verilen ne olduğu belirsiz siyah gıda kalıplarını yerken, 1. sınıftakiler  alkolden ete istedikleri her şeye ulaşabiliyor. Bu çarpık düzen isyanı da beraberinde getiriyor.

2013 yapımı Snowpiercer filmi epey beğeni toplamıştı ve dizi söylentileri o senelerde başlamıştı. 2020 yapımı Snowpiercer dizisini tavsiye listenize ekleyin. Yabancı dizi izle siteniz Diziay keyifli seyirler diler.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2020
  • Sezon Sayısı 2
  • Bölüm Sayısı 21
  • Takipçileri 11
Ortalama 50 dk. Kategori Bilim Kurgu, Fantazi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Snowpiercer dizisi hakkında ne dediler?

Snowpiercer yorumları (1)

  • profit_erol

    bunun filmini izlemiştim :)

yabancı dizi izle
Gündüz
Gece
melbet giriş  melbet  bedava bonus  kaçak iddaa  melbet  betwinner  betwinner giriş